sikora-glosowanie-klembalski

Całe Kutno wspiera Olka! Do głosowania zachęca m.in. Jacek Sikora

W najbliższą sobotę w wielkim finale The Voice Kids wystąpi kutnianin Aleksander Klembalski. Do głosowania na naszego utalentowanego wokalistę zachęca między innymi Jacek Sikora.

– Na moim profilu goszczę prawie 5000 znajomych. Część z Was to mieszkańcy Kutna, część województwa łódzkiego, a część mieszka w jeszcze innych zakątkach Polski i świata. Ale zapewne Kutno kojarzycie. Teraz NASZ człowiek, kutnianin, potrzebuje naszego wsparcia. Aleksander Klembalski wyśpiewał sobie ścisły finał w The Voice Kids TVP, ale potrzebuje naszych głosów, by przypieczętować zwycięstwo – pisze w mediach społecznościowych Jacek Sikora.

Obecny powiatowy radny i prezes MZK Kutno, a wcześniej wieloletni przewodniczący Rady Miasta w Kutnie i główny dyrygent WOŚP-u w Kutnie zachęca do wysyłania SMS-ów z poparciem Olka.

– Zachęcam do wysłania SMS-a o treści: „2” na numer 7350! Ja już wysłałem, a Wy?! Powodzenia Olek, Kutno jest z Tobą, jestem dumny, że reprezentujesz nasze miasto! P.S. Puśćcie info w świat, niech się niesie. „Jeden opowiada, dziesięciu słucha. Dziesięciu opowiada, a stu słucha…” – dodaje J. Sikora.

Comments are closed.