sikora-jacek-las

W bliskiej okolicy Kutna powstanie nowy las? Ciekawa inicjatywa Jacka Sikory

W Kutnie lub bliskich okolicach wkrótce może powstać nowy las. Za tą nietypową i interesującą akcją stoi Jacek Sikora, wieloletni miejski i powiatowy radny oraz fundacja Las Na Zawsze.

Jacek Sikora o sprawie poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak napisał, w jego wyobraźni w Kutnie powstał las i w tej sprawie podjął działania wspólnie z pro-ekologiczną fundacją.

„W tym tygodniu odbyłem bardzo miłe spotkanie z Pawłem Krzemińskim i Anną Derdą z Fundacji Las Na Zawsze. W mojej wyobraźni w Kutnie powstał las. Ania i Paweł pomagają sprawić, aby wyrósł w naszej okolicy naprawdę. Odwiedziliśmy kilka miejsc i wszystko idzie w dobrym kierunku. Posadźmy wspólnie las na zawsze, niech się zazieleni” – napisał w mediach społecznościowych Jacek Sikora, wieloletni miejski i powiatowy radny oraz działacz społeczny.
Czym jest „Las Na Zawsze”?

To fundacja założona przez trzy osoby, które postanowiły działać dla dobra planety. Okazało, że mają taki sam pomysł – chcą sadzić lasy.

„Naszą misją jest trwałe i nieodwracalne przywrócenie równowagi biologicznej na Ziemi. Aby to osiągnąć sadzimy lasy, które mają rosnąć zawsze” – mówią osoby związane z „Las Na Zawsze”.

Poniżej film, w którym przedstawiciele fundacji opowiadają o pomyśle na sadzenie lasów i ochrony ich na zawsze.

Comments are closed.